Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Գաբրիել Գաբրիելյան
ք. Արարատի ա/դ
10 բ2
2 Անժելա Գաբրիելյան
ք. Արարատի թիվ 5 մ/դ
8-ա
3 Հրայր Գրիգորյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 3 ա/դ
12-2
4 Սուրեն Գրիգորյան
ք. Արթիկի թիվ 5 հմ/դ
8-ա
5 Անի Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 107 մ/դ
10
6 Սեդրակ Ղազարյան
գ. Հովտաշատի մ/դ
9-ա
7 Լիլիա Բեգլարյան
ք. Մասիսի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
8 Մարտին Ղազարյան
գ. Սվարանցի մ/դ
12
9 Դերենիկ Սարգսյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
10 Կարինե Գալստյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
11 Արմեն Գևորգյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
7-բ
12 Մհեր Մկրտչյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 բ
13 Ավագ Մկրտչյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
14 Անահիտ Ջիլիկյան
ք. Վանաձորի թիվ 5 ա/դ
11 Բ1
15 Կարո Հարությունյան
գ. Օշականի մ/դ
10-ա
16 Հրայր Ավագյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
7-ա
17 Արթուր Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ
9-գ
18 Սպարտակ Հարությունյան
գ. Մրգաշենի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
19 Անուշ Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
10-4
20 Սեդա Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
21 Արսեն Մանգյան
ք. Արարատի ա/դ
10 բ1
22 Կիմա Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
10-7
23 Աննա Բազիկյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
6
24 Արման Հայրապետյան
ք. Երևանի թիվ 19 հմ/դ
25 Արման Մելքոնյան
ք. Հրազդանի թիվ 9 հմ/դ
26 Միլենա Բաբախանյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 բ
27 Մարի Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
6-ա
28 Ավետիք Վարդանյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
10-բ
29 Վազգեն Հակոբյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
7-ա
30 Սամվել Հովհաննիսյան
գ. Թավշուտի մ/դ
8_րդ
31 Ալեքս Ավագյան
ք. Հրազդանի թիվ 11 հմ/դ
4-բ
32 Դավիթ Արշալույսյան
ք. Արմավիրի թիվ 3 հմ/դ
9
33 Ստեփան Հովհաննիսյան
գ. Թավշուտի մ/դ
10_րդ
34 Իրմա Զոհրաբյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
35 Մարինե Թորոսյան
գ. Նոր Արմավիրի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
36 Մաքրուհի Մարտիկյան
ք. Երևանի թիվ 35 հմ/դ
8-4 հայկ
37 Նազենի Գևորգյան
ք. Չարենցավանի թիվ 5 հմ/դ
7 գ
38 Անուշ Մարտիրոսյան
գ. Դրմբոնի մ/դ
6
39 Տիգրան Ասատրյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
40 Արթուր Մարգարյան
գ. Ոսկետափի թիվ 1 հմ/դ
7-բ
41 Մերի Ավետիսյան
գ. Եղեգնուտի մ/դ
9
42 Ալիկ Ղամբարյան
ք. Երևանի թիվ 174 հմ/դ
43 Տիրան Մարգարյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
44 Սվետա Ավետիկյան
գ. Աքորու մ/դ
6-րդ
45 Նորա Մաթոսյան
գ. Աստղաձորի մ/դ
8-Ա
46 Ալիկ Թումասյան
գ. Ծաղկաբերի մ/դ
11
47 Անահիտ Սարգսյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
11
48 Անի Բարոյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
7-ա
49 Մելինե Սարգսյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
6
50 Էլեն Աբրահամյան
ք. Երևանի թիվ 119 ա/դ
10-4
51 Տիգրան Զոհրաբյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
5-բ
52 Էդմոնդ Օհանյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
53 Անուշ Գորանցյան
գ. Մրգաշենի մ/դ
12
54 Մարի Սիմոնյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
8-գ
55 Դանիել Զաքարյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
56 Մանե Հովհաննիսյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
9
57 Նանե Սարգսյան
ք. Սևանի թիվ 3 հմ/դ
7-ա
58 Անի Զաքարյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
10
59 Անի Թադևոսյան
գ. Զառի մ/դ
10-րդ
60 Միլենա Միքայելյան
գ. Զառի մ/դ
61 Մարիետա Խաչատրյան
գ. Զառի մ/դ
6-րդ
62 Արտակ Եսայան
ք. Ստեփանակերտի թիվ 2 հմ/դ
7-բ
63 Ալեքսանդր Իսկանդարյան
ք. Աբովյանի թիվ 10 հմ/դ
4-ա
64 Սերժ Ավետիսյան
ք. Աբովյանի թիվ 10 հմ/դ
4-ա
65 Մանե Մխիթարյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
8-ա
66 Տիգրան Մկրտչյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 բ
67 Սլավա Համբարձումյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
68 Նազելի Գևորգյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
69 Արփի Մաթևոսյան
ք. Աբովյանի թիվ 2 հմ/դ
8-դ
70 Թառլան Ասոյան
գ. Հուշակերտի մ/դ
7
71 Լևոն Հարությունյան
գ. Ելփինի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
72 Գոհար Գալստյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
4 ա
73 Աստղիկ Հարությունյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
8-ա
74 Մարինա Միրզոյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
75 Մերի Առաքելյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
8-ա
76 Գուրգեն Մելիքյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
7 ա
77 Արմեն Պետրոսյան
գ. Նոր Արտամետի մ/դ
9
78 Արաքսյա Ավետիսյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
10
79 Արմինե Հովհաննիսյան
ք. Երևանի թիվ 65 ա/դ
11-1
80 Նունե Մհերյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
8-ա
81 Գայանե Մելիքյան
ք. Աբովյանի թիվ 10 հմ/դ
7-ա
82 Մերի Փերիխանյան
ք. Ալավերդու թիվ 10 հմ/դ
8
83 Էմմա Ասատրյան
գ. Նոր Կեսարիայի մ/դ
84 Ալիկ Պետրոսյան
ք. Վարդենիսի ա/դ
11դ
85 Մանուկ Բարոյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
6-ա
86 Սամվել Հայրապետյան
գ. Այնթափի թիվ 2 մ/դ
9-բ
87 Դավիթ Ազիզյան
գ. Զովաբերի մ/դ
11
88 Հակոբ Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
89 Էրիկ Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
90 Վարդան Արիստակեսյան
գ. Քարաբերդի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
91 Գևորգ Նազարյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
8-ա
92 Հայկ Նազարյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
93 Արսեն Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ
9-5
94 Ալմաստ Մստոյան
գ. Նոր Կյուրինի մ/դ
7
95 Տաթևիկ Դավթյան
գ. Ծաղկահովիտի մ/դ
12
96 Գագիկ Գալոյան
գ. Բագարանի մ/դ
8
97 Գայանե Առաքելյան
գ. Վարդենիկի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
98 Կարո Գասպարյան
գ. Գեղադիրի մ/դ
7
99 Էլեն Սարգսյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
8-ա
100 Մարիամ Դանիելյան
գ. Սոթքի մ/դ
11
101 Տաթևիկ Իսրայելյան
ք. Ախթալայի թիվ 1 մ/դ
8
102 Մարիամ Սարգսյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
10հ2
103 Անժելա Իսրայելյան
ք. Ախթալայի թիվ 1 մ/դ
7
104 Սոֆյա Նիկողոսյան
գ. Բալահովիտի մ/դ
105 Դավիթ Ալիխանյան
ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ
5-բ
106 Մոնիկա Մարանդյան
ՃՇՀԱՀ հիմնադրամի Մ. Աբեղյանի անվ. ա/դ
10Տ1
107 Լիա Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
12
108 Էլեն Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
9-ա
109 Գագիկ Գալստյան
գ. Նոր Գեղիի թիվ 1 մ/դ
110 Սարգիս Ստեփանյան
ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ
6-ա
111 Արևիկ Աղաբաբյան
գ. Խանջյանի մ/դ
12
112 Ռոբերտ Շահբազյան
գ. Գետամեջի մ/դ
7
113 Նորիկ Սարգսյան
գ. Բալահովիտի մ/դ
114 Սյուզի Հունանյան
գ. Գառնիի թիվ 1 հմ/դ
9-ա
115 Մարի Մաթևոսյան
ք. Աբովյանի թիվ 2 հմ/դ
116 Միքայել Շահբազյան
գ. Գետամեջի մ/դ
5
117 Էդվարդ Մովսիսյան
Մ. Հերացու անվան ԵՊԲՀ «Հերացի» ա/դ
12-9
118 Ալիսա Գալստյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
12հ2
119 Արման Մխիթարյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
120 Սյոմա Եղիազարյան
ք. Վանաձորի թիվ 11 ա/դ
11ֆ/մ
121 Մկրտիչ Գաբրիելյան
ք. Գյումրու թիվ 11 հմ/դ
122 Ռաֆայել Բաբայան
ք. Ճամբարակի թիվ 2 հմ/դ
9
123 Սիրանուշ Հարությունյան
ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
7 ա
124 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-դ
125 Արման Գրիգորյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
11ա ֆիզմաթ
126 Դավիթ Մանուկյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
10ա տնտեսագիտական
127 Էրիկ Բոստանչյան
ք. Սպիտակի թիվ 5 հմ/դ
9
128 Մհեր Սողոմոնյան
ք. Երևանի թիվ 188 հմ/դ
129 Մուրադ Մուրադյան
գ. Զառի մ/դ
5
130 Հասմիկ Սայադյան
գ. Թաիրովի մ/դ
7-ա