Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Իննա Եղիկյան
գ. Կողբի թիվ 2 մ/դ
9
2 Կիմա Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
10-7
3 Անի Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 107 մ/դ
10
4 Գաբրիել Գաբրիելյան
ք. Արարատի ա/դ
10 բ2
5 Հովհաննես Սաֆարյան
ք. Գյումրու թիվ 1 ա/դ
10
6 Աստղիկ Համբարձումյան
գ. Դաշտի մ/դ
10
7 Արսինե Մկրտչյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
8 Արթուր Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ
9-գ
9 Անուշ Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
10-4
10 Նորա Շադյան
գ. Նիզամու մ/դ
10-րդ
11 Կարո Հարությունյան
գ. Օշականի մ/դ
10-ա
12 Էլեն Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
9-ա
13 Թամարա Առաքելյան
գ. Մեղրաշատի մ/դ
14 Արեգ Բարսեղյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
9 բ
15 Հռիփսիմե Վարդանյան
գ. Նիզամու մ/դ
10-րդ
16 Ներսես Ղազարյան
ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
9-գ
17 Անի Թադևոսյան
գ. Զառի մ/դ
10-րդ
18 Անի Վարդանյան
գ. Կարմիրգյուղի թիվ 1 մ/դ
10
19 Սամվել Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9
20 Անի Սարգսյան
գ. Տափերականի մ/դ
10-ա
21 Արման Հայրապետյան
ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ
9-բ
22 Դավիթ Ազիզյան
գ. Զովաբերի մ/դ
11
23 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-դ
24 Էրիկ Մարգարյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
25 Նուշիկ Կարապետյան
գ. Աղիտուի հմ/դ
9
26 Արեն Ձավարյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
10-բ
27 Մարիաննա Գրիգորյան
ք. Երևանի թիվ 138 հմ/դ
28 Էրիկ Էլչիյան
ք. Մասիսի թիվ 3 հմ/դ
9-բ
29 Սոֆի Խաչատրյան
գ. Խաչաղբյուրի մ/դ
11-րդ
30 Արմեն Սերգոյան
գ. Դդմաշենի մ/դ
31 Շուշաննա Հայրապետյան
ք. Գորիսի թիվ 5 հմ/դ
32 Լուիզա Մկրտչյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9-ա
33 Ալիսա Մանուկյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9
34 Գյուլնիշան Հսոյան
գ. Սիփանի մ/դ
9
35 Ավետիք Վարդանյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
10-բ
36 Մարիա Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
9-ա
37 Միքայել Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
9-ա
38 Լիլիա Բեգլարյան
ք. Մասիսի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
39 Գագիկ Գրիգորյան
ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ
40 Մոնիկա Մարանդյան
ՃՇՀԱՀ հիմնադրամի Մ. Աբեղյանի անվ. ա/դ
10Տ1
41 Վարդգես Դեղոյան
ք. Վեդիի թիվ 3 ա/դ
11 ա
42 Հովհաննես Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
9-ա
43 Արամ Բեգանյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-դ
44 Հակոբ Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
45 Օֆելյա Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
9-բ
46 Անժելիկա Գաբրիելյան
գ. Մեծ Այրումի մ/դ
11
47 Գոհար Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
11ֆ/մ-2
48 Աննա Արամյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
49 Գոռ Համբարչյան
գ. Ավշարի մ/դ
10-բ
50 Արմինե Մկրտչյան
ք. Մարտունու ա/դ
11-ա հումանիտար
51 Վահե Միրզոյան
ք. Քաջարանի թիվ 2 մ/դ
10
52 Անահիտ Գևորգյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
53 Ավագ Մկրտչյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
54 Ալիկ Թադևոսյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
55 Էմին Իսրայելյան
ք. Երևանի թիվ 194 հմ/դ
56 Տաթև Անդերասյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ