Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Իննա Եղիկյան
գ. Կողբի թիվ 2 մ/դ
8
2 Դավիթ Արշալույսյան
ք. Արմավիրի թիվ 3 հմ/դ
9
3 Կիմա Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
4 Գևորգ Նազարյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
7-ա
5 Սվետա Ավետիկյան
գ. Աքորու մ/դ
5-րդ
6 Աշոտ Վարդանյան
ք. Քաջարանի թիվ 1 մ/դ
12-ա
7 Անի Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 107 մ/դ
9
8 Հրայր Գրիգորյան
գ. Մալիշկայի Մ.Վ. Լոմոնոսովի անվան մ/դ
11-րդ
9 Գաբրիել Գաբրիելյան
ք. Արարատի թիվ 5 մ/դ
9-ա
10 Արսեն Աթեյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
11 Աշոտ Հայրապետյան
ք. Աշտարակի թիվ 3 հմ/դ
7
12 Հովհաննես Սաֆարյան
գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ
9-ա
13 Աստղիկ Համբարձումյան
գ. Դաշտի մ/դ
9
14 Անի Հարությունյան
ք. Հրազդանի թիվ 12 հմ/դ
9-ա
15 Արսինե Մկրտչյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
8-բ
16 Արթուր Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ
9-գ
17 Անուշ Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
18 Նորա Շադյան
գ. Նիզամու մ/դ
9-րդ
19 Կարո Հարությունյան
գ. Օշականի մ/դ
9-ա
20 Մարի Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
5-ա
21 Էլեն Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
8-ա
22 Սամվել Խաչատրյան
գ. Վանեվանի մ/դ
5
23 Տաթևիկ Դավթյան
գ. Ծաղկահովիտի մ/դ
11
24 Լիա Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
11
25 Սեդա Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
26 Սեդա Մովսեսյան
ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ
9
27 Թամարա Առաքելյան
գ. Մեղրաշատի մ/դ
9-րդ
28 Մհեր Բաբասյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
11
29 Արեգ Բարսեղյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
8 բ
30 Ռոզա Ֆրանգուլյան
ք. Արմավիրի թիվ 2 հմ/դ
9-գ
31 Նազենի Գևորգյան
ք. Չարենցավանի թիվ 5 հմ/դ
6 գ
32 Գարիկ Խաչատրյան
ք. Աշտարակի թիվ 5 ա/դ
11Բն
33 Հռիփսիմե Վարդանյան
գ. Նիզամու մ/դ
9-րդ
34 Ալմաստ Հարությունյան
ք. Իջևանի թիվ 2 ա/դ
11 Գ
35 Լևոն Հարությունյան
գ. Ելփինի մ/դ
12
36 Գևորգ Խալաֆյան
ք. Չարենցավանի թիվ 3 հմ/դ
7-գ
37 Ներսես Ղազարյան
ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
9-գ
38 Անի Թադևոսյան
գ. Զառի մ/դ
9-րդ
39 Սամվել Հարությունյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
40 Կարոտ Աղաջանյան
գ. Ակնաբերդի մ/դ
41 Էդգար Մարտիրոսյան
ք. Երևանի թիվ 75 հմ/դ
9
42 Սերգեյ Հայրապետյան
ք. Մարտունու ա/դ
12գ բնագիտամաթեմատիկական
43 Անի Վարդանյան
գ. Կարմիրգյուղի թիվ 1 մ/դ
9
44 Սամվել Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
8
45 Աստղիկ Բաղրամյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
12հում
46 Վահան Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
12ֆ/մ-1
47 Անի Սարգսյան
գ. Տափերականի մ/դ
9-ա
48 Արման Հայրապետյան
ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ
9-բ
49 Մաքրուհի Մարտիկյան
ք. Երևանի թիվ 35 հմ/դ
7-4 հայկ
50 Դավիթ Ազիզյան
գ. Զովաբերի մ/դ
10
51 Խաչիկ Խաչատրյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
7-ա
52 Ռոման Սեդրակյան
գ. Մալիշկայի Մ.Վ. Լոմոնոսովի անվան մ/դ
Շրջանավարտ 2018
53 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
8-դ
54 Միլենա Վիրաբյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
55 Դերենիկ Սարգսյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
56 Անի Սարգսյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
57 Աշոտ Նազարյան
գ. Մարմարաշենի մ/դ
7
58 Էրիկ Մարգարյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
8-բ
59 Նուշիկ Կարապետյան
գ. Աղիտուի հմ/դ
9
60 Արեն Ձավարյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
9-բ
61 Անահիտ Հարությունյան
ք. Սևանի ա/դ
Շրջանավարտ 2018
62 Մարիաննա Գրիգորյան
ք. Երևանի թիվ 138 հմ/դ
63 Ալինա Գևորգյան
ք. Արմավիրի թիվ 5 հմ/դ
4-գ
64 Էրիկ Էլչիյան
ք. Մասիսի թիվ 3 հմ/դ
9-բ
65 Սոֆի Խաչատրյան
գ. Խաչաղբյուրի մ/դ
10-րդ
66 Արմեն Սերգոյան
գ. Դդմաշենի մ/դ
67 Արմեն Մակինյան
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-բ
68 Շուշաննա Հայրապետյան
ք. Գորիսի թիվ 5 հմ/դ
69 Անի Ավետիսյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
70 Մարի Սիմոնյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
7-գ
71 Արփի Մաթևոսյան
ք. Աբովյանի թիվ 2 հմ/դ
7-դ
72 Լուիզա Մկրտչյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9-ա
73 Ալիսա Մանուկյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9-ա
74 Գյուլնիշան Հսոյան
գ. Սիփանի մ/դ
8
75 Մարիետա Մինասյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
76 Լիլի Դավթյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
11ֆ/մ-1
77 Ավետիք Վարդանյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
9-ա
78 Վալերի Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 177 հմ/դ
5-գ
79 Ալիկ Դավթյան
ք. Ագարակի մ/դ
6-բ
80 Նանե Սարգսյան
ք. Սևանի թիվ 3 հմ/դ
6-ա
81 Արամ Հակոբյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
12ֆ/մ-2
82 Մարի Մաթևոսյան
ք. Աբովյանի թիվ 2 հմ/դ
83 Մարիա Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
8-ա
84 Միքայել Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
8-ա
85 Լիլիա Բեգլարյան
ք. Մասիսի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
86 Աբրահամ Մանուկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
87 Միլենա Մինասյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
88 Գագիկ Գրիգորյան
ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ
89 Մոնիկա Մարանդյան
ք. Վանաձորի թիվ 18 մ/դ
9-ա
90 Վազգեն Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
5-բ
91 Ալեքս Ավանեսյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
92 Սիմոն Հովհաննիսյան
ք. Երևանի Խ.Աբովյանի ՀՊՄՀ-ի հեն. ա/դ
11 լրագրող
93 Գագիկ Թովմասյան
գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
94 Վարդգես Դեղոյան
ք. Վեդիի թիվ 3 ա/դ
10 ա
95 Անի Դալլաքյան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
5 ա
96 Միլենա Բրուտյան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
4-ա
97 Վիկա Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
5-բ
98 Հովհաննես Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
8-ա
99 Արման Մելքոնյան
ք. Հրազդանի թիվ 9 հմ/դ
100 Արգիշտի Դանիելյան
գ. Քարակերտի թիվ 1 մ/դ
12
101 Արամ Բեգանյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
8-դ
102 Սերգեյ Կոնջորյան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
5 ա
103 Սպարտակ Հարությունյան
գ. Մրգաշենի մ/դ
12
104 Սոֆյա Կիրակոսյան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
4-ա
105 Նելլի Աթայան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
4-ա
106 Հակոբ Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
9-բ
107 Մանե Մխիթարյան
ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
7-ա
108 Արտյոմ Մանյան
գ. Օձունի թիվ 2 մ/դ
11
109 Աննա Կարապետյան
գ. Բաղրամյանի մ/դ
6-ա
110 Օֆելյա Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
9-բ
111 Անժելիկա Գաբրիելյան
գ. Մեծ Այրումի մ/դ
10
112 Գոհար Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
10ֆ/մ-2
113 Գայանե Գաբրիելյան
գ. Աճանանի մ/դ
7
114 Արևիկ Աղաբաբյան
գ. Խանջյանի մ/դ
11
115 Աննա Արամյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 1 հմ/դ
8-բ
116 Գոռ Համբարչյան
գ. Ավշարի մ/դ
9-բ
117 Տիգրան Ռաֆայելյան
ք. Աբովյանի թիվ 10 հմ/դ
6-ե
118 Արմինե Մկրտչյան
ք. Մարտունու ա/դ
10-ա հումանիտար
119 Վահե Միրզոյան
ք. Քաջարանի թիվ 2 մ/դ
9
120 Սառա Մարգարյան
ք. Երևանի թիվ 187 մ/դ
12-1
121 Անահիտ Գևորգյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-բ
122 Արմեն Գևորգյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
6-բ
123 Վաղինակ Հովասափյան
Շրջանավարտ 2018
124 Ավագ Մկրտչյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
125 Ալիկ Թադևոսյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
126 Էմին Իսրայելյան
ք. Երևանի թիվ 194 հմ/դ
127 Տաթև Անդերասյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-բ