Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Արևիկ Քոչարյան
գ. Թաթուլի մ/դ
10
2 Արթուր Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ
9-գ
3 Վահագն Ասրյան
գ. Հալիձորի մ/դ
12
4 Աննա Սարգսյան
գ. Գլաձորի մ/դ
9
5 Հասմիկ Մարկոսյան
գ. Սպանդարյանի մ/դ
8
6 Սերգեյ Ղազարյան
գ. Վաղաշենի մ/դ
10-ա
7 Լիլիթ Մխիթարյան
գ. Արագածի թիվ 1 մ/դ
7-րդ
8 Ալլա Ասոյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
12
9 Էդմոնդ Ասոյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
6
10 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
8-դ
11 Հարություն Բարսեղյան
ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
5-ա
12 Իլյա Լալազարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
13 Ալիկ Նամոյան
գ. Շենկանիի հմ/դ
9
14 Հասմիկ Գևորգյան
ք. Ջերմուկի թիվ 3 մ/դ
10
15 Արմեն Բադալյան
գ. Լեռնանցքի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
16 Ինգա Մակարյան
ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
5-գ
17 Զինա Մագոյան
գ. Արևաշողի մ/դ
18 Նազիկ Դալաքյան
գ. Փոքր Վեդու մ/դ
Շրջանավարտ 2017
19 Ազատ Հակոբյան
գ. Մեծ Մասրիկի մ/դ
20 Մարինա Հայրապետյան
գ. Վաղաշենի մ/դ
9-բ
21 Էրիկ Առաքելյան
գ. Լեռնանցքի մ/դ
12
22 Սյուզաննա Ճուղուրյան
ք. Երևանի թիվ 150 հմ/դ
23 Լևոն Սարգսյան
ք. Գյումրու թիվ 26 ա/դ
12-ա
24 Վահե Միրզոյան
ք. Քաջարանի թիվ 2 մ/դ
9
25 Մանան Սահրադյան
ք. Վեդիի թիվ 3 ա/դ
Շրջանավարտ 2018
26 Սարգիս Հարությունյան
ք. Երևանի ՀԱԱՀ ա/դ
27 Անի Ավետիսյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
28 Էդվարդ Վարդանյան
գ. Ակունքի մ/դ
6
29 Էդուարդ Ասոյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
11
30 Գագիկ Թովմասյան
գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
31 Վարդան Մակինյան
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-բ
32 Աննա Կարապետյան
գ. Բաղրամյանի մ/դ
6-ա
33 Դավիթ Արշալույսյան
ք. Արմավիրի թիվ 3 հմ/դ
9
34 Մերի Սուլեյմանյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
12-4
35 Աննա Կարապետյան
ք. Գյումրու թիվ 37 ա/դ
10դ
36 Մհեր Բաբասյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
11
37 Կարեն Բաղդասարյան
գ. Լեռնանիստի մ/դ
10
38 Աստղիկ Համբարձումյան
գ. Դաշտի մ/դ
9
39 Անի Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 107 մ/դ
9
40 Արարատ Կարապետյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
8-ա
41 Էրիկ Էլչիյան
ք. Մասիսի թիվ 3 հմ/դ
9-բ
42 Սիմոն Հովհաննիսյան
ք. Երևանի Խ.Աբովյանի ՀՊՄՀ-ի հեն. ա/դ
11 լրագրող
43 Դիանա Բադալյան
գ. Վարդենիկի կթհ.
Շրջանավարտ 2018
44 Աշոտ Այվազյան
գ. Սառնաղբյուրի մ/դ
9
45 Մերի Գալստյան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
12 /4/
46 Ալիսա Մանուկյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
9-ա
47 Հասմիկ Մելոյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
11 թ
48 Լուսինե Օհանյան
ք. Երևանի թիվ 118 ա/դ
12 բնագիտական
49 Ֆիրդուսի Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 112 ա/դ
10-2
50 Նունե Թումանյան
ք. Սպիտակի ա/դ
12 հումանիտար2
51 Նունե Ղազարյան
ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
8-ա
52 Էլեն Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
8-ա
53 Նելլի Ծառուկյան
գ. Սևաբերդի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
54 Սամվել Հարությունյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
55 Գայանե Հակոբյան
գ. Նարեկի մ/դ
10
56 Գարիկ Խաչատրյան
ք. Աշտարակի թիվ 5 ա/դ
11Բն
57 Արթուր Աբգարյան
գ. Վաղաշենի մ/դ
10-բ
58 Կարեն Վարդանյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-բ
59 Ամելյա Սիմոնյան
ք. Գյումրու թիվ 8 մ/դ
Շրջանավարտ 2017
60 Արման Մարգարյան
ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
61 Գոռ Նազարյան
գ. Լուսառատի մ/դ
6
62 Տաթևիկ Խաչատրյան
գ. Վաղաշենի մ/դ
12-բ
63 Նարեկ Կարապետյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
12 բն
64 Գոհար Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
10ֆ/մ-2
65 Նարե Գևորգյան
ք. Աշտարակի Վ.Պետրոսյան անվ. հմ/դ
9-բ
66 Սյունե Հարությունյան
գ. Ելփինի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
67 Վահան Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
12ֆ/մ-1
68 Սուսաննա Պետրոսյան
ք. Մասիսի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
69 Լիլիթ Հարությունյան
գ. Գանձակի թիվ 1 մ/դ
9
70 Ազատ Ջավադյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 12 հմ/դ
9-գ
71 Արմեն Աթեյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2016
72 Արսեն Աթեյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
73 Գրիգոր Պետրոսյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
74 Ռոմելա Ջամալյան
ք. Մարտունու թիվ 1 հմ/դ
75 Արայիկ Կագոյան
գ. Կաթնառատի մ/դ
12
76 Նատալիա Նազարյան
գ. Զանգակատան մ/դ
Շրջանավարտ 2017
77 Գայանե Գրիգորյան
գ. Զանգակատան մ/դ
Շրջանավարտ 2017
78 Արմեն Մակինյան
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-բ
79 Օֆելյա Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
9-բ
80 Սոնա Շալունց
ք. Գորիսի թիվ 5 հմ/դ
9
81 Էդգար Մարտիրոսյան
ք. Երևանի թիվ 75 հմ/դ
9
82 Սերգեյ Հայրապետյան
ք. Մարտունու ա/դ
12գ բնագիտամաթեմատիկական
83 Նանե Սարգսյան
ք. Սևանի թիվ 3 հմ/դ
6-ա
84 Ռաֆայել Ղանդիլյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
11ֆ/մ-1
85 Յուրի Ազբեկյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
11բնագ
86 Դավիթ Քյափանակցյան
ք. Գյումրու թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
87 Կարո Հարությունյան
գ. Օշականի մ/դ
9-ա
88 Մարիետա Մինասյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
89 Տիգրանուհի Մինասյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
11հում
90 Սամվել Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
8
91 Հովհաննես Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
8-ա
92 Անուշ Ավետիսյան
ք. Մարտունու ա/դ
Շրջանավարտ 2017
93 Անահիտ Գասպարյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
12-4
94 Արևիկ Աղաբաբյան
գ. Խանջյանի մ/դ
11
95 Լուսինե Սարգսյան
գ. Քանաքեռավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
96 Էլեն Աբրահամյան
ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
97 Ռոզի Մինասյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
7-գ
98 Ելենա Մելքոնյան
գ. Ագարակի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
99 Գայանե Խաչատրյան
գ. Զովաբերի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
100 Կիմա Բադալյան
ք. Երևանի թիվ 45 հմ/դ
101 Լիա Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
11
102 Վիկա Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
5-բ
103 Մերի Մաթևոսյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
104 Աբրահամ Մանուկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
105 Տարոն Մկրտչյան
գ. Ավշարի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
106 Տիգրան Ղուշչյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
107 Միլենա Մինասյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
108 Նարե Հովսեփյան
ք. Երևանի թիվ 71 հմ/դ
9-ա
109 Ալեքս Ավանեսյան
գ. Թաիրովի մ/դ
5
110 Վազգեն Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
5-բ
111 Հասմիկ Չափարյան
գ. Արբաթի մ/դ
12
112 Նանե Խաչատրյան
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-բ