Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Իլյա Լալազարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
2 Հասմիկ Մելոյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
3 Դավիթ Մանուկյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
10ա տնտեսագիտական
4 Մալվինա Պետրոսյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
10
5 Սիլվա Բաղդասարյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
12
6 Ռիտա Սիմոնյան
գ. Նոր Գեղիի թիվ 1 մ/դ
12
7 Մերի Արզումանյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
12-1
8 Վահե Մկրտչյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
11
9 Արմինե Մկրտչյան
ք. Մարտունու ա/դ
11-ա հումանիտար
10 Քրիստիան Մինասյան
ք. Երևանի թիվ 11 հմ/դ
9-1
11 Սևակ Մեսրոպյան
ք. Երևանի թիվ 154 հմ/դ
9-ա
12 Էլլա Մանուկյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
12 ե
13 Արման Գրիգորյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
10 բ տնտեսագիտական
14 Գարիկ Խաչատրյան
ք. Աշտարակի թիվ 5 ա/դ
12Բն
15 Հայաստան Գրիգորյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
10 բն.
16 Վարդան Ալեքսանյան
գ. Առինջի մ/դ
12
17 Նարե Բարսամյան
գ. Սյունիքի մ/դ
12
18 Դերենիկ Հովհաննիսյան
գ. Քասախի Ռ․ Գևորգյանի անվան թիվ 1 մ/դ
12
19 Սահակ Ստեփանյան
գ. Բյուրականի մ/դ
11 Ա
20 Լաուրա Հարությունյան
ք. Մասիսի թիվ 3 հմ/դ
9-ա
21 Սաթենիկ Հայրապետյան
գ. Մերձավանի մ/դ
12-ա
22 Մերի Միրզոյան
ք. Երևանի թիվ 148 ա/դ
11-1
23 Նարե Գևորգյան
ք. Աշտարակի Վ.Պետրոսյան անվ. հմ/դ
9-բ
24 Ներսես Ղազարյան
ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
9-գ
25 Նարե Հովսեփյան
ք. Երևանի թիվ 71 հմ/դ
9-ա
26 Օֆելյա Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
9-բ
27 Գրիգոր Պետրոսյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
28 Շուշաննա Հայրապետյան
ք. Գորիսի թիվ 5 հմ/դ
29 Սևադա Իսկանդարյան
«Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
12 ֆիզմաթ
30 Վահան Ֆարյան
ք. Աբովյանի թիվ 1 ա/դ
10ա
31 Մարինե Պապինյան
գ. Լեռնանիստի մ/դ
11
32 Սեդա Մովսեսյան
ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ
9
33 Մերի Պողոսյան
ք. Երևանի թիվ 195 ա/դ
11-1
34 Արևիկ Բաղդասարյան
գ. Տեղի թիվ 2 մ/դ
11-րդ
35 Արծրուն Կարապետյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
36 Լիա Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
12
37 Լիանա Աղինյան
գ. Բերդավանի մ/դ
11
38 Մյասնիկ Նազարեթյան
գ. Ակունքի մ/դ
11-րդ
39 Տաթևիկ Ապիկյան
ք. Երևանի թիվ 16 ա/դ
10 հ1
40 Սիրանույշ Նազարեթյան
գ. Ակունքի մ/դ
9-րդ
41 Ազատ Ջավադյան
«Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
10 հում
42 Ժան Մնացականյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
43 Մալինա Օսիպովա
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-ա
44 Էլեն Թևոսյան
ք. Երևանի թիվ 118 ա/դ
12 տնտեսագիտական 2
45 Գառնիկ Մկրտչյան
գ. Ակունքի մ/դ
11-րդ
46 Ռազմիկ Տիրացվյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 5 ա/դ
10-4/5
47 Լաուրա Տիրացվյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
9-ա
48 Տաթևիկ Երանյան
գ. Դաշտի մ/դ
11