Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Աշխեն Սոսյան
ք. Ալավերդու թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
2 Աննա Լալազարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
Շրջանավարտ 2014
3 Իլյա Լալազարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
4 Վերժինե Պիպոյան
ք. Երևանի Խ.Աբովյանի ՀՊՄՀ-ի հեն. ա/դ
Շրջանավարտ 2018
5 Սամվել Հարությունյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
6 Հասմիկ Մելոյան
ք. Երևանի թիվ 97 ա/դ
12-2 բնագիտամաթեմատիկական
7 Նարեկ Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 12 հմ/դ
9-գ
8 Սուրեն Թադևոսյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
Շրջանավարտ 2016
9 Գարիկ Գրիգորյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
10 Վեռա Գալստյան
գ. Ոստանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
11 Դավիթ Մանուկյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
10ա տնտեսագիտական
12 Վարուժան Ստեփանյան
ք. Իջևանի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
13 Անուշ Ղարիբյան
գ. Գեղամավանի մ/դ
14 Ժորա Գասպարյան
գ. Շենիկի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
15 Միլենա Ամիրյան
գ. Օրգովի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
16 Մարինե Սինանյան
գ. Երասխի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
17 Հայարփի Կարապետյան
գ. Արաքսի (Արմ.) մ/դ
Շրջանավարտ 2017
18 Անի Ավետիսյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
19 Ինեսա Նուրբեկյան
ք. Չարենցավանի թիվ 2 հմ/դ
8 բ
20 Անի Պողոսյան
գ. Լիճքի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2016
21 Տիգրան Անանյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
Շրջանավարտ 2014
22 Արման Օրուջյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
23 Ալլա Ասոյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2019
24 Գոռ Գալստյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
25 Մերի Աղաջանյան
ք. Երևանի թիվ 159 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
26 Արամ Գրիգորյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
Շրջանավարտ 2018
27 Սպարտակ Սարգսյան
գ. Դողսի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
28 Նարեկ Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 187 մ/դ
Շրջանավարտ 2015
29 Մալվինա Պետրոսյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
10
30 Արարատ Կարապետյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
9-ա
31 Ամալիկ Բաղդասարյան
ք. Մարտունու ա/դ
Շրջանավարտ 2016
32 Սիլվա Բաղդասարյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
12
33 Մանուկ Համբարձումյան
գ. Դաշտաքարի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
34 Մարգարիտա Զուբանովա
ք. Արտաշատի ա/դ
Շրջանավարտ 2019
35 Ռիտա Սիմոնյան
գ. Նոր Գեղիի թիվ 1 մ/դ
12
36 Հունան Թաթոսյան
գ. Գոռավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
37 Մարիամ Արզումանյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
38 Մերի Արզումանյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
12-1
39 Վահե Մկրտչյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
11
40 Նազելի Գևորգյան
ք. Կապանի թիվ 9 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
41 Մարո Գրիգորյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2016
42 Դավիթ Բաղոյան
ք. Գավառի ա/դ
Շրջանավարտ 2017
43 Շավարշ Բարսեղյան
գ. Մրգաշատի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2015
44 Սարե Գալստյան
գ. Ձորագյուղի ա/դ
Շրջանավարտ 2017
45 Լիլիթ Լաթոյան
գ. Ազատավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
46 Արմինե Մկրտչյան
ք. Մարտունու ա/դ
11-ա հումանիտար
47 Մանե Գրիգորյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
48 Թելման Սարգսյան
ք. Ապարանի ա/դ
Շրջանավարտ 2016
49 Քրիստիան Մինասյան
ք. Երևանի թիվ 11 հմ/դ
9-1
50 Սևակ Մեսրոպյան
ք. Երևանի թիվ 154 հմ/դ
9-ա
51 Էլլա Մանուկյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
12 ե
52 Արման Գրիգորյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
10 բ տնտեսագիտական
53 Գարիկ Խաչատրյան
ք. Աշտարակի թիվ 5 ա/դ
12Բն
54 Աստղիկ Հակոբյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 12 հմ/դ
9-ա
55 Հայաստան Գրիգորյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
10 բն.
56 Էդուարդ Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 62 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
57 Էդիտա Խաչատրյան
ք. Վանաձորի թիվ 20 հմ/դ
9-բ
58 Վարդան Ալեքսանյան
գ. Առինջի մ/դ
12
59 Նարե Բարսամյան
գ. Սյունիքի մ/դ
12
60 Գոհար Զարգարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
61 Անդրանիկ Զարգարյան
«Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
9 բ
62 Լիանա Հովսեփյան
գ. Ջրվեժի մ/դ
8-գ
63 Դերենիկ Հովհաննիսյան
գ. Քասախի Ռ․ Գևորգյանի անվան թիվ 1 մ/դ
12
64 Սահակ Ստեփանյան
գ. Բյուրականի մ/դ
11 Ա
65 Նարա Բադալյան
գ. Հաղարծինի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
66 Ալինա Էլչիյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
67 Վոլոդյա Մազմանյան
ք. Վանաձորի թիվ 11 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
68 Տիգրան Մուրադյան
ք. Երևանի թիվ 198 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
69 Լաուրա Հարությունյան
ք. Մասիսի թիվ 3 հմ/դ
9-ա
70 Սոնա Գրիգորյան
գ. Սարդարապատի մ/դ
9-ա
71 Շուշանիկ Ղևոնդյան
ՎՊՀ հեն. վարժ.
Շրջանավարտ 2015
72 Սաթենիկ Հայրապետյան
գ. Մերձավանի մ/դ
12-ա
73 Մերի Միրզոյան
ք. Երևանի թիվ 148 ա/դ
11-1
74 Նարե Գևորգյան
ք. Աշտարակի Վ.Պետրոսյան անվ. հմ/դ
9-բ
75 Ներսես Ղազարյան
ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
9-գ
76 Դավիթ Մխեյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2016
77 Գեղամ Հայրապետյան
գ. Զարթոնքի մ/դ
8
78 Հովհաննես Դանիելյան
ք. Վանաձորի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
79 Անի Պողոսյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2016
80 Սարգիս Ղազարյան
ք. Երևանի Խ.Աբովյանի ՀՊՄՀ-ի հեն. ա/դ
Շրջանավարտ 2017
81 Նարե Հովսեփյան
ք. Երևանի թիվ 71 հմ/դ
9-ա
82 Օֆելյա Հարությունյան
ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
9-բ
83 Գրիգոր Պետրոսյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
84 Շուշաննա Հայրապետյան
ք. Գորիսի թիվ 5 հմ/դ
85 Հասմիկ Երիցյան
գ. Արարատի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2019
86 Նունե Պողոսյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
87 Վիոլետա Իսկանդարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
Շրջանավարտ 2014
88 էլյա Մինասյան
գ. Լուսակունքի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
89 Սևադա Իսկանդարյան
«Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
12 ֆիզմաթ
90 Վահան Ֆարյան
ք. Աբովյանի թիվ 1 ա/դ
10ա
91 Նարեկ Հակոբյան
գ. Նորավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
92 Մարինե Պապինյան
գ. Լեռնանիստի մ/դ
11
93 Աննա Շահինյան
գ. Նոր-Ամանոսի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
94 Նաիրի Սարգսյան
ք. Բերդի ա/դ
Շրջանավարտ 2017
95 Արշակ Խալաթյան
գ. Օհանավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
96 Արփինե Հակոբյան
ք. Հրազդանի թիվ 10 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
97 Աշխեն Բաղդասարյան
գ. Ն. Գետաշենի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2015
98 Ռոբերտ Գևորգյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2016
99 Դավիթ Գույումջյան
ք. Երևանի թիվ 112 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
100 Վազգեն Զոհրանյան
ք. Վանաձորի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
101 Լուսինե Սարգսյան
գ. Քանաքեռավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
102 Անդրանիկ Խաչատուրյան
ք. Գյումրու <<Շիրակի պետական համալսարան>> հիմնադրամի ա/դ
Շրջանավարտ 2019
103 Անուշիկ Աղինյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
104 Նանե Էզդանյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
105 Աննա Դանիելյան
ք. Եղվարդի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
106 Շանթ Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
107 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-դ
108 Մարետա Ջավահիրյան
գ. Ակների մ/դ
Շրջանավարտ 2014
109 Վահե Ավետիսյան
գ. Ալափարսի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
110 Գայանե Խաչատրյան
գ. Մարտունու մ/դ
Շրջանավարտ 2015
111 Նարեկ Ապերյան
ք. Երևանի թիվ 119 ա/դ
Շրջանավարտ 2019
112 Տրգրան Բաղդասարյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 3 ա/դ
Շրջանավարտ 2018
113 Մանե Ջավահիրյան
գ. Ակների մ/դ
Շրջանավարտ 2015
114 Սամվել Թևանյան
գ. Արմաշի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
115 Սեդա Մովսեսյան
ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ
9
116 Բաբկեն Փանոսյան
ք. Երևանի թիվ 162 հմ/դ
117 Մարիամ Ղուշչյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
118 Արմեն Նիկոյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
119 Լաուրա Նիկոյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
120 Մերի Պողոսյան
ք. Երևանի թիվ 195 ա/դ
11-1
121 Անուշ Հակոբյան
գ. Վերին Դվինի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
122 Անահիդ Խաչիկյան
ք. Բյուրեղավանի ա/դ
Շրջանավարտ 2016
123 Վիկտորյա Ղազարյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
124 Արևիկ Բաղդասարյան
գ. Տեղի թիվ 2 մ/դ
11-րդ
125 Գոռ Հարությունյան
գ. Դավիթաշենի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
126 Աննա Էզդանյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
127 Արծրուն Կարապետյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
128 Աննա Թանդիլյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
129 Սուրեն Մելքոնյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
130 Լիա Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
12
131 Սարգիս Մկրտչյան
132 Էլեն Խաչիկյան
գ. Թաիրովի մ/դ
9-ա
133 Ստեփան Աբրահամյան
ք. Երևանի թիվ 194 հմ/դ
134 Արփինե Պետրոսյան
գ. Հայանիստի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
135 Տիգրան Յազերյան
ՃՇՀԱՀ հիմնադրամի Մ. Աբեղյանի անվ. ա/դ
Շրջանավարտ 2019
136 Կարինե Բարսեղյան
ք. Աշտարակի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
137 Լիանա Աղինյան
գ. Բերդավանի մ/դ
11
138 Գրիշա Զոհրաբյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
139 Արթուր Մանուկյան
ք. Հրազդանի թիվ 10 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
140 Սերգեյ Մինասյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
141 Հովհաննես Գաբրիելյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
142 Հովհաննես Նահապետյան
ք. Երևանի թիվ 27 հմ/դ
9-ա
143 Մյասնիկ Նազարեթյան
գ. Ակունքի մ/դ
11-րդ
144 Էրիկ Էզդանյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
145 Տաթևիկ Ապիկյան
ք. Երևանի թիվ 16 ա/դ
10 հ1
146 Սիրանույշ Նազարեթյան
գ. Ակունքի մ/դ
9-րդ
147 Ազատ Ջավադյան
«Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
10 հում
148 Ժան Մնացականյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
149 Մալինա Օսիպովա
ք. Բյուրեղավանի հմ/դ
9-ա
150 Դավիթ Սարգսյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
Շրջանավարտ 2014
151 Վահե Ենգոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2019
152 Աննա Բեջանյան
գ. Թաիրովի մ/դ
Շրջանավարտ 2019
153 Էլեն Թևոսյան
ք. Երևանի թիվ 118 ա/դ
12 տնտեսագիտական 2
154 Մերի Գալստյան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
Շրջանավարտ 2019
155 Սամվել Յազերյան
ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Շրջանավարտ 2015
156 Շուշանիկ Նազարյան
գ. Լուսառատի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
157 Աշոտ Եսայան
158 Գառնիկ Մկրտչյան
գ. Ակունքի մ/դ
11-րդ
159 Արամ Թորոսյան
գ. Բյուրականի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
160 Մարինե Կարապետյան
գ. Բյուրականի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
161 Մանյա Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2015
162 Ռազմիկ Տիրացվյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 5 ա/դ
10-4/5
163 Լաուրա Տիրացվյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
9-ա
164 Օլյա Վարդանյան
ք. Արտաշատի թիվ 1 հմ/դ
165 Աստղիկ Հեքիմյան
ք. Գյումրու <<Շիրակի պետական համալսարան>> հիմնադրամի ա/դ
Շրջանավարտ 2019
166 Լևոն Խոջոյան
գ. Բերդավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
167 Լիլիթ Զախարյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
168 Վալտեր Բերբերյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
169 Ադամ Հարությունյան
ք. Հրազդանի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
170 Էլինա Գեղամյան
ք. Եղվարդի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
171 Հովհաննես Վարժապետյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
172 Գոհար Մուրադյան
գ. Կապուտանի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
173 Անուշ Սարոյան
գ. Մարմարաշենի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
174 Մարիա Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
9-ա
175 Սոնա Անտոնյան
ք. Եղվարդի թիվ 1 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
176 Բարսեղ Աթանյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2018
177 Թաթարյան Մերի
գ. Սարուխանի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2014
178 Արամ Բաղդասարյան
գ. Հատիսի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
179 Միքայել Սարգսյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
9-ա
180 Մանե Մուրադյան
գ. Կապուտանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
181 Արթուր Պետրոսյան
գ. Արշալույսի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
182 Վահան Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2019
183 Ալբերտ Ալեքսանյան
գ. Արշալույսի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
184 Տաթևիկ Երանյան
գ. Դաշտի մ/դ
11
185 Խաչիկ Հարությունյան
գ. Վաղաշենի մ/դ
Շրջանավարտ 2016