Մրցույթներ

անուն, ազգանուն դպրոց, դասարան
1 Մարիա Պետրոսյան
գ. Կոշի մ/դ
2 Իլյա Լալազարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
3 Անի Միսակյան
ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ
Շրջանավարտ 2016
4 Սալբինա Հովհաննիսյան
ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ
5 Սյուզաննա Շահրիկյան
Շրջանավարտ
6 Սյուզան Հովսեփյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
Շրջանավարտ 2017
7 Լիլիկ Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 118 ա/դ
11 պատմագիտական
8 Լալա Դանիելյան
Շրջանավարտ
9 Գոռ Գալստյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
12-ա
10 Սեդա Մովսեսյան
ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ
9
11 Արիաննա Ադամյան
ք. Երևանի թիվ 159 ա/դ
12-3
12 Վեռա Գալստյան
գ. Ոստանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
13 Սուրեն Թադևոսյան
ք. Չարենցավանի Մ. Մաշտոցի անվ. ա/դ
Շրջանավարտ 2016
14 Գոհար Ավետիսյան
գ. Մեղրաձորի մ/դ
12
15 Ալիկ Մանուկյան
ք. Գյումրու թիվ 31 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
16 Տարոն Սարուխանյան
ք. Շամլուղի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
17 Ֆենյա Վիրաբյան
գ. Հայրավանքի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
18 Անահիտ Ավագյան
գ. Արտավազի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
19 Գայանե Մնացականյան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
12 /4/
20 Քրիստինե Տեր-Խաչատրյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
21 Գևորգ Գասպարյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
22 Անի Չոբանյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
12 դ
23 Էլեն Հակոբջանյան
ք. Երևանի թիվ 182 ա/դ
12 / 3
24 Արտակ Երիցյան
ք. Արթիկի թիվ 7 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
25 Աննա Բեջանյան
գ. Թաիրովի մ/դ
12
26 Սոնա Գրիգորյան
գ. Սարդարապատի մ/դ
8-ա
27 Ռադիկ Հայրապետյան
գ. Չկալովկայի մ/դ
11
28 Վազգեն Հարությունյան
ք. Վանաձորի թիվ 10 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
29 Սվետլանա Սարգսյան
ք. Գավառի ա/դ
Շրջանավարտ 2014
30 Ռաֆայել Մովսիսյան
գ. Այգեվանի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
31 Էլեն Աբրահամյան
ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
32 Գայանե Գևորգյան
ք. Սևանի ա/դ
Շրջանավարտ 2014
33 Միլենա Զաքարյան
գ. Գայի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
34 Սոնա Մարկոսյան
ք. Երևանի թիվ 128 հմ/դ
9-բ
35 Մուրադ Մանուկյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
11 ե
36 Հայաստան Գրիգորյան
ք. Մասիսի թիվ 6 հմ/դ
9
37 Օնիկ Պողոսյան
գ. Վարսերի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
38 Մարիամ Խեչոյան
ք. Սևանի թիվ 3 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
39 Տարոն Հովսեփյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
12 թ
40 Տիգրան Ադամյան
գ. Թաիրովի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
41 Գարիկ Մուրադյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
10
42 Դավիթ Գույումջյան
ք. Երևանի թիվ 112 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
43 Դիանա Մխիթարյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2015
44 Սարգիս Անդրեյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
12 ե
45 Քրիստինե Նազարյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
46 Լուսինե Մարգարյան
ք. Վայքի թիվ 2 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
47 Վիգեն Մկրտչյան
ք. Երևանի Խ.Աբովյանի ՀՊՄՀ-ի հեն. ա/դ
Շրջանավարտ 2014
48 Ալլա Ասոյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
12
49 Ստյոպա Սեդրակյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
50 Անի Նազարյան
ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
51 Վալտեր Բերբերյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
52 Մարիամ Ավետիսյան
ք. Գյումրու Ակադեմիական վարժ.
Շրջանավարտ 2015
53 Դորա Թարոյան
գ. Մրգաշատի թիվ 2 մ/դ
12
54 Լևոն Բաղոյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
Շրջանավարտ 2015
55 Զորիկ Մանուկյան
գ. Գառնու թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
56 Մերի Խաչատրյան
գ. Ջրարբիի մ/դ
12
57 Ժենյա Աղայան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
10/3
58 Հրանտ Աղայան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
12 /2/
59 Մարգարիտա Զուբանովա
ք. Արտաշատի ա/դ
12հ2
60 Նելլի Ազատյան
գ. Կողբի թիվ 2 մ/դ
11ա
61 Սուրեն Մնացականյան
ք. Նոր Հաճնի ա/դ
11/3
62 Մայա Նադոյան
ք. Երևանի թիվ 198 ա/դ
11-Բ
63 Հասմիկ Գևորգյան
ք. Ջերմուկի թիվ 3 մ/դ
10
64 Վիրաբ Ղարիբյան
ք. Սևանի ա/դ
Շրջանավարտ 2014
65 Դավիթ Սարգսյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
Շրջանավարտ 2014
66 Մարիամ Քելեշյան
ք. Մասիսի թիվ 5 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
67 Գրիգոր Հակոբյան
գ. Նորապատի մ/դ
12
68 Մերի Բադոյան
գ. Նորատուսի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2016
69 Դավիթ Դովլաթյան
ք. Արտաշատի թիվ 2 հմ/դ
70 Դավիթ Աբրահամյան
գ. Արաքսի (Արմ.) մ/դ
Շրջանավարտ 2014
71 Մարիամ Արզումանյան
ք. Երևանի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
72 Ալիկ Թադևոսյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
9-ա
73 Լուսյա Բուդումյան
ք. Երևանի թիվ 139 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
74 Ռաֆիկ Համազարյան
ք. Գյումրու տնտեսագիտական վարժարան
10 Ա
75 Արմեն Նիկոյան
գ. Մյասնիկյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
76 Դիանա Սարգսյան
ք. Արմավիրի թիվ 4 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
77 Նարեկ Կիրակոսյան
գ. Ջրարբիի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
78 Ռուզան Ղարիբյան
ք. Սևանի ա/դ
Շրջանավարտ 2016
79 Վոլոդյա Մազմանյան
ք. Վանաձորի թիվ 11 ա/դ
Շրջանավարտ 2017
80 Վահագ Զարգարյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
11-ա
81 Նաիրա Մաթոսյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2015
82 Գոռ Գալստյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2015
83 Շուշանիկ Հարությունյան
ք. Գյումրու թիվ 8 մ/դ
Շրջանավարտ 2017
84 Մհեր Գրիգորյան
ք. Երևանի թիվ 139 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
85 Մարիամ Ավդոյան
գ. Մայիսյանի մ/դ
86 Լուսինե Օհանյան
ք. Երևանի թիվ 118 ա/դ
12 բնագիտական
87 Անուշ Վասիլյան
գ. Մխչյանի մ/դ
88 Հասմիկ Երիցյան
գ. Արարատի թիվ 2 մ/դ
12
89 Գարիկ Հարությունյան
ք. Եղեգնաձորի թիվ 3 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
90 Արուսյակ Պողոսյան
գ. Փյունիկի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
91 Աստղիկ Համբարձումյան
գ. Դաշտի մ/դ
9
92 Մանյա Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Շրջանավարտ 2015
93 Անի Ավետիսյան
գ. Ոսկեհատի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
94 Արգիշտի Բաբայան
ք. Ջերմուկի կրթահամալիր
Շրջանավարտ 2016
95 Ելենա Աբրահամյան
գ. Արևիկի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
96 Էլեն Խաչատրյան
գ. Թաիրովի մ/դ
Շրջանավարտ 2016
97 Կարեն Կարապետյան
գ. Քարակերտի թիվ 1 մ/դ
11
98 Լաուրա Տիրացվյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
9-ա
99 Սևան Շահնազարյան
ՀԱՊՀ Վանաձորի մ/ճ ա/դ
12 Ա
100 Մարինա Ավդոյան
գ. Մայիսյանի մ/դ
12
101 Ջուլիետ Ռևազյան
գ. Գայի մ/դ
Շրջանավարտ 2017
102 Լուսինե Արշակյան
ք. Թումանյանի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
103 Ստյոպա Կարապետյան
ք. Արտաշատի ա/դ
Շրջանավարտ 2014
104 Արմեն Պետրոսյան
ք. Վեդիի թիվ 3 ա/դ
12գ
105 Կառմեն Մանուկյան
ք. Գյումրու թիվ 8 մ/դ
Շրջանավարտ 2015
106 Մանյա Իսպիրյան
գ. Այգեզարդի մ/դ
12
107 Մարիամ Սանոսյան
ք. Երևանի թիվ 198 ա/դ
11-Բ
108 Սամվել Վարդանյան
ք. Երևանի թիվ 10 հմ/դ
8
109 Պայծառ Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 101 մ/դ
12-րդ
110 Մելինա Հովհաննիսյան
ք. Երևանի թիվ 52 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
111 Խորեն Իսպիրյան
գ. Քանաքեռավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2014
112 Էդմոնդ Խանամիրյան
ք. Երևանի թիվ 64 հմ/դ
113 Մերի Աղաջանյան
ք. Երևանի թիվ 159 ա/դ
Շրջանավարտ 2016
114 Մարիամ Մովսիսյան
ք. Երևանի թիվ 93 մ/դ
8-բ
115 Սարգիս Մելքոնյան
գ. Ագարակի մ/դ
11
116 Արևիկ Երիցյան
ք. Հրազդանի թիվ 10 ա/դ
Շրջանավարտ 2015
117 Արեն Ձավարյան
ք. Ալավերդու թիվ 8 ա/դ
9-բ
118 Ալլա Կարապետյան
ք. Մարտունու ա/դ
Շրջանավարտ 2016
119 Լիլիթ Բարեղամյան
գ. Սարուխանի թիվ 1 մ/դ
12
120 Սևակ Մեսրոպյան
ք. Երևանի թիվ 154 հմ/դ
9-ա
121 Դավիթ Ավետիսյան
ք. Սևանի թիվ 1 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
122 Նարեկ Խաչատրյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
Շրջանավարտ 2016
123 Հայկանուշ Սարգսյան
գ. Այգեվանի մ/դ
Շրջանավարտ 2018
124 Նարեկ Խաչատրյան
ք. Գավառի թիվ 2 մ/դ
Շրջանավարտ 2014
125 Լեռնիկ Միրզոյան
գ. Այգավանի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
126 Օնիկ Մկրտչյան
ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
127 Արարատ Կարապետյան
ք. Երևանի թիվ 111 հմ/դ
8-ա
128 Էդուարդ Պետրոսյան
ք. Երևանի ԵՊՀ-ի ֆիզ.մաթ. վարժ.
129 Աննա Սիմոնյան
ք. Երևանի թիվ 77 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
130 Աքսաննա Սահակյան
ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
Շրջանավարտ 2013
131 Վահան Միրզոյան
ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
12ֆ/մ-1
132 Էմիլիա Եգանյան
ք. Դիլիջանի թիվ 1 ա/դ
11-2
133 Անի Նաջարյան
ք. Երևանի թիվ 139 ա/դ
Շրջանավարտ 2014
134 Արթուր Ամիրյան
գ. Գրիբոյեդովի մ/դ
Շրջանավարտ 2015
135 Բաբկեն Մովսեսյան
136 Նարեկ Պետրոսյան
ք. Երևանի թիվ 12 հմ/դ
9-գ
137 Աստղիկ Բերուջանյան
ք. Երևանի ՀԱՊՀ հեն. ա/դ
12 ա
138 Լիլյա Նազարյան
ք. Վեդիի թիվ 1 հմ/դ
9-ա
139 Շանթ Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
140 Վահան Սարգսյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
8-դ
141 Անդրանիկ Զարգարյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
142 Մարիամ Մինասյան
ք. Վեդիի թիվ 1 հմ/դ
9-ա
143 Սերգեյ Մինասյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
9-ա
144 Բարսեղ Աթանյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 2 ա/դ
Շրջանավարտ 2018
145 Ազատ Ջավադյան
ք. Վաղարշապատի թիվ 12 հմ/դ
9-գ
146 Նունե Պողոսյան
գ. Նորատուսի թիվ 1 մ/դ
Շրջանավարտ 2018
147 Անի Խաչատրյան
Շրջանավարտ
148 Սվետլանա Գևորգյան
ք. Գյումրու թիվ 7 հմ/դ
9-բ
149 Անի Հարությունյան
ք. Մարտունու ա/դ
Շրջանավարտ 2015
150 Սյուզաննա Մանուկյան
գ. Սարդարապատի մ/դ
Շրջանավարտ 2014