Մայիս ամսվա գերազանցիկները

Գերազանցիկների ցանկում հայտնվում են բոլոր այն աշակերտները, որոնց` յուրաքանչյուր առարկայից տվյալ ամսվա ընթացքում ստացած գնահատականների միջինը նվազագույնը 9 միավոր է:

Ցանկում ներառված են միայն գրանցված օգտատերերը։

  • Մելինե Սաֆարյան
    գ. Կարմիրգյուղի թիվ 2 մ/դ
    Դասարան՝ 11
  • Նոնա Անտոնյան
    ք. Վանաձորի թիվ 5 ա/դ
    Դասարան՝ 12 Բ3
  • Արմեն Մելիքսեթյան
    ք. Երևանի թիվ 161 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Մարիա Եղիազարյան
    գ. Ն. Գետաշենի թիվ 2 մ/դ
    Դասարան՝ 11-բ
  • Հայկանուշ Հակոբյան
    գ. Նիգավանի մ/դ
  • Արուսյակ Աթոյան
    գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ
    Դասարան՝ 8-բ
  • Մարիամ Հախվերդյան
    գ. Սարիգյուղի մ/դ
    Դասարան՝ 8
  • Վահե Սարոյան
    ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ
    Դասարան՝ 7-ա
  • Վիկտորյա Պոդօգլյան
    ք. Երևանի թիվ 174 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Գայանե Մելքոնյան
    ք. Երևանի թիվ 60 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Մխիթար Հովհաննիսյան
    գ. Արարատի թիվ 2 մ/դ
    Դասարան՝ 5
  • Սաթենիկ Քալոյան
    ք. Վարդենիսի թիվ 2 հմ/դ
    Դասարան՝ 5-բ
  • Մարիամ Թառոյան
    ք. Եղեգնաձորի թիվ 2 հմ/դ
    Դասարան՝ 5-բ
  • Սամվել Հովհաննիսյան
    գ. Բյուրավանի մ/դ
    Դասարան՝ 5
  • Մարի Աղաջանյան
    ք. Երևանի թիվ 171 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Ջեմմա Մարգարյան
    գ. Քաղսիի մ/դ
    Դասարան՝ 4
  • Վեներա Իսավերդյան
    գ. Նոր Խարբերդի թիվ 2 մ/դ
    Դասարան՝ 4-բ
  • Գոռ Հովհաննիսյան
    ք. Երևանի թիվ 56 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Նարեկ Ղազարյան
    գ. Դաշտաքարի մ/դ
    Դասարան՝ 4
  • Կարինե Աբրահամյան
    ք. Երևանի թիվ 106 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Միլենա Քալաշյան
    ք. Ստեփանավանի թիվ 6 մ/դ
    Դասարան՝
  • Արամ Խլոյան
    ք. Մարտունու թիվ 1 հմ/դ
    Դասարան՝ 3 բ
  • Սեդա Ղազարյան
    ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ
    Դասարան՝ 3 բ
  • Նարե Շահումյան
    ք. Աբովյանի թիվ 10 հմ/դ
    Դասարան՝ 3-զ
  • Մարիա Խաչատուրով
    գ. Պառավաքարի մ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Արման Մկրտչյան
    ք. Գյումրու թիվ 24 հմ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Ռոլանդ Կարոյան
    ք. Վարդենիսի թիվ 3 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Անահիտ Մինասյան
    ք. Արտաշատի թիվ 4 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-ա
  • Քերոբ Աբգարյան
    ք. Երևանի թիվ 160 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Նանե Գևորգյան
    գ. Հերհերի մ/դ
    Դասարան՝ 4
  • Մարիամ Մանուկյան
    ք. Սևանի թիվ 1 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Հասմիկ Չոփիկյան
    ք. Արթիկի թիվ 1 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Ռուզաննա Արամյան
    գ. Ոսկեհասկի մ/դ
    Դասարան՝ 4
  • Անդրանիկ Հակոբյան
    գ. Նորատուսի թիվ 2 մ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Ազատուհի Մխիթարյան
    ք. Դիլիջանի թիվ 4 հմ/դ
    Դասարան՝ 3-բ
  • Պողոսյան Բլյուխեր
    ք. Գյումրու թիվ 32 հմ/դ
    Դասարան՝ 4 բ
  • Գայանե Բաղրամյան
    ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
    Դասարան՝ 3-ա
  • Էլեն Համազասպյան
    ք. Արտաշատի թիվ 5 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-դ
  • Աղասի Մելիքյան
    ք. Բերդի թիվ 3 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-բ
  • Արամ Հովհաննիսյան
    գ. Զովունի մ/դ
    Դասարան՝ 3 ա