Հոկտեմբեր ամսվա գերազանցիկները

Գերազանցիկների ցանկում հայտնվում են բոլոր այն աշակերտները, որոնց` յուրաքանչյուր առարկայից տվյալ ամսվա ընթացքում ստացած գնահատականների միջինը նվազագույնը 9 միավոր է:

  • Ալբերտ Հարությունյան
    ք. Վանաձորի թիվ 3 հմ/դ
    Դասարան՝ 9-բ
  • Նարեկ Ֆռնջյան
    ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
    Դասարան՝
  • Թամարա Մամիկոնյան
    ք. Արթիկի թիվ 7 ա/դ
    Դասարան՝ 11բ,բ - թիվ 7 դպրոց
  • Ալվինա Մարտիրոսյան
    ք. Իջևանի թիվ 3 հմ/դ
    Դասարան՝ 6-բ
  • Բորիս Ազատյան
    ք. Երևանի թիվ 150 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Հենրիկ Պետրոսյան
    ք. Երևանի թիվ 163 հմ/դ
    Դասարան՝ 6
  • Անահիտ Մաթևոսյան
    ք. Սևանի թիվ 3 հմ/դ
    Դասարան՝ 6-ա
  • Ռաֆայել Խաչատրյան
    ք. Երևանի թիվ 55 հմ/դ
    Դասարան՝ 6—6
  • Սերինե Խառատյան
    գ. Շահումյանի մ/դ
    Դասարան՝ 6
  • Հռութ Չիլինգարյան
    ք. Ստեփանակերտի թիվ 1 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Արթուր Քոչարյան
    ք. Երևանի թիվ 113 մ/դ
    Դասարան՝ 5-գ
  • Խաչատուր Վարդանյան
    գ. Զառի մ/դ
    Դասարան՝ 5-րդ
  • Մերի Մուշեղյան
    ք. Երևանի թիվ 40 հմ/դ
    Դասարան՝ 5
  • Բորյա Ասլանյան
    ք. Սիսիանի թիվ 4 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Վիգեն Կարգանյան
    ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Մանե Վարդանյան
    ք. Հրազդանի թիվ 11 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-դ
  • Սյուզան Սահինյան
    ք. Երևանի թիվ 51 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Բորիս Սահակյան
    ք. Գյումրու թիվ 27 մ/դ
    Դասարան՝ 4-բ
  • Նարե Հլոյան
    ք. Գյումրու թիվ 29 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-ա
  • Վաչե Սիմոնյան
    ք. Վանաձորի թիվ 19 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-բ
  • Հասմիկ Միրզոյան
    ք. Հրազդանի թիվ 12 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-ա
  • Միլենա Ապրեսյան
    ք. Երևանի թիվ 186 հմ/դ
    Դասարան՝ 4-ա
  • Սյուզաննա Թաթոյան
    գ. Աքորու մ/դ
    Դասարան՝ 3-րդ
  • Տաթևիկ Առուստամյան
    գ. Ջրարբիի մ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Արփի Խաչատրյան
    ք. Մեղրու թիվ 1 մ/դ
    Դասարան՝ 3-ա
  • Արամայիս Թարվերդյան
    գ. Օհանավանի մ/դ
    Դասարան՝ 3-ա
  • Լիա Բեժանյան
    ք. Երևանի թիվ 19 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Էրիկ Վարդանյան
    ք. Երևանի թիվ 175 մ/դ
    Դասարան՝
  • Ռոման Դանիելյան
    ք. Երևանի թիվ 6 հմ/դ
    Դասարան՝ 3-բ
  • Սիմոնյան Արեն
    ք. Երևանի թիվ 188 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Տաթև Հարությունյան
    գ. Ձորաղբյուրի մ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Ռուզաննա Խաչատրյան
    գ. Ճանկաթաղի մ/դ
    Դասարան՝ 3
  • Մարտուն Իսրայելյան
    ք. Գյումրու թիվ 11 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Նարե Բագրատյան
    գ. Շինուհայրի մ/դ
    Դասարան՝ 2-ա
  • Քրիստինա Նիկողոսյան
    գ. Գագարինի մ/դ
    Դասարան՝ 2
  • Էրիկա Թանայան
    ք. Երևանի թիվ 197 հմ/դ
    Դասարան՝
  • Ռոբերտ Սուքիասյան
    ք. Երևանի թիվ 77 հմ/դ
    Դասարան՝ 2-դ
  • Կարոլինա Գալստյան
    ք. Արտաշատի թիվ 5 հմ/դ
    Դասարան՝ 2-բ
  • Սիլվա Սարգսյան
    ք. Երևանի թիվ 24 հմ/դ
    Դասարան՝ 2 ա
  • Մանե Հարությունյան
    գ. Տարոնիկի մ/դ
    Դասարան՝ 2